Водонагрівач електр. Gorenje OGB150SMV9 слім OGB, 150л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, C, білий


Опис
Електричний водонагрівач Gorenje OGB150SMV9 має стильний тонкий дизайн, об’єм 150 літрів, потужність 2 кВт і сухий тип нагрівального елементу. Він оснащений електронним управлінням, має клас енергоефективності C і виконаний у білому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з водою | 202 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 134.5x50x51.2 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | LCD, сенсорний |
| Заявлений профіль навантаження | XL |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 85 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Матеріал покриття бака | сталь |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 147.1 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подача води | знизу |
| Витрата електроенергії | 20.7 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Теплові втрати за Т = 60 °C | 1.41 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 40% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 494 ₴


