Водонагрівач електр. Ardesto 3100840 компакт, 10л, 1,2кВт, монтаж під мийкою, мех. кер-ння, B, Італія, білий
4 400 ₴
4 259 ₴
- В наявності
- Код: RC_3100840
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Накопичувальний електричний водонагрівач на 10 літрів з мокрим ТЕНом та механічним керуванням. Форм-фактор та верхнє підключення труб передбачає встановлення під мойкою.
Профіль навантаження XS
Клас енергоспоживання В
Форм-фактор: під мийкою
Механічне регулювання (зовні)
Об'єм: 10 л
Емальований внутрішній бак
Максимальна температура нагріву води: 80 С°
Максимальний робочий тиск: 0,8 бар
Час нагріву при dT= 45 °C: 25 хвилин
Ступінь захисту: IPX4
Потужність нагрівача: 1200 Вт
Напруга: 230 В / 50 А
Вага порожнього водонагрівача: 6,3 кг
Вага в упаковці: 7,4 кг
Розміри приладу: 360х280х360 мм
Розміри в упаковці: 400х300х370 мм
Виробництво: Італія
Гарантія: 3 роки на бак, 1 рік на електроніку
(при заміні магнієвого аноду 1 раз в 2 роки - подовження гарантії на бак)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.3 кг |
| Час нагріву води до 50°С | 25 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 0.8 бар |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 36x28x36 см |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки/+3 роки на ємність бака під час заміни магнієвого анода та регулярного проведення технічного обслуговування авторизованим сервісним центром 1 раз на 2 роки |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальна температура нагрівання води | 80 |
| Обсяг | 0,0444 м3 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Форма корпусу | компактний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 259 ₴











