Водонагрівач електр. Gorenje GBH50V9 круглий GBH, 50л, 2кВт, сухий тен, горизонтальний монтаж, мех. кер-ння, C, білий


Опис
Бойлер Gorenje GBH 50 V9 – це сучасний накопичувальний водонагрівач, який порадує Вас елегантним дизайном. Він оснащений простим та зрозумілим блоком управління та споживає мінімум енергії. Циліндричний бак має механічне керування, а регулятор температури – відкритий (на корпусі). У бойлер з об'ємом бака 50 л вбудований прихований ("сухий") ТЕН потужністю 2000 Вт, він швидко гріє воду та має довгий термін служби. Горизонтальна установка дозволяє проводити монтаж у будь-якому доступному для Вас місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити (ВxШxГ) | 50 x 59 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія на внутрішній бак | 10 років |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки |
| Клас вологозахисту | IPX3 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Мінімальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Об'єм місткості для води | 50 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Під'єднання гарячої води | знизу |
| Під'єднання холодної води | знизу |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Установка | Горизонтальна |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Функції | відкритий регулятор температури (на корпусі) |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 200 ₴


