Водонагрівач електр. Zanussi плаский AZURRO, 80л, 2кВт, ун. монтаж, мех. кер-ння, D, білий
Опис
Водонагрівачі Azurro з увагою поставляться до потреб та здивують своїми можливостями. Вбудований ECO-режим заощадить електроенергію, захистить від накипу, сприяє знезараженню води та її нагріванню до комфортної температури. Про довговічність приладів подбають технологія Sapphire Flex Technology та багаторівнева система безпеки, а комфортне використання – універсальний монтаж. Моделі можна встановлювати як вертикально, і горизонтально. Кількість режимів нагрівання: 2
- Два ступені потужності нагрівання води та Еко-режим
- Багаторівнева система безпеки з ПЗВ та захист від корозії
- Універсальний монтаж (горизонтальна та вертикальна установка)
- Sapphire Flex Technology Унікальне покриття внутрішніх баків
Основні
- Гарантія на внутрішній бак: 60 міс
- Місткість (внутр. об'єм): 80 л
- Колір корпусу: термін: 24 міс.
- Серія: Azurro
- Країна виробництва: КНР
Продуктивність
- Година нагріву води до 75°
- Макс. Температура води: 75 °С
- Щаблі потужності нагріву: 1,30 / 2,00 кВт
- Макс. споживана потужність: 2 кВт
Захист та безпека
- Запобіжний клапан тиску: Так
- Захист від накипу: Магнієвий анод збільшеного розміру
- Клас пиловологозахищеності: IPX4
- Захист від перегріву: Так
Монтажні
- Ризьблення вхідного патрубка: 1/2 " патрубка: 1/2 "
- Напруга електроживлення: 230 В
- Сетовий кабель з вилкою: Так
- Варіант розміщення: Настінне універсальне
Комплектність
- Набір елементів кріплення в комплекті: Так
Індикація
- Індикація температури нагрівання: Так
- Підсвічування дисплея: Ні
- Індикація включення: Так
Ключові характеристики
- Гарантія на внутрішній бак: 60 міс
- об'єм): 80 л
- Колір корпусу: Білий
- Вигляд установки (кріплення): Всередині приміщення
- Габаритні розміри товару (В*Ш*Г):0,5
Споживчі
- Розрахункова кількість осіб для прийняття душу (при середній витраті): 3
- Область застосування: Побутове обладнання (для домашнього використання)
Режими
ТакТехнологія
- Система сухих ТЕНів: Ні
- Матеріал баку: Емальоване покриття бака
- Вага товару (нетто): 29.6 кг
- Висота товару: 0.89 м
- Габаритні розміри товару (В*Ш*Г): 0,89*0,555*0,35 м 0.35 м
- Ширина товару: 0.555 м
- Регулювання температури нагрівання: Так (механічний регулятор)
- Точність встановлення температури: управління: Механічне
- Форма корпусу: Прямокутна
- Гарантійний документ: Гарантійний талон
Управління
Додаткові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 89x55.5x35 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Кількість режимів нагрівання | 3 шт |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Матеріал покриття бака | сталь |
| Об'єм місткості для води | 80 л |
| Різь вхідного патрубка | 1/2" |
| Різь вихідної патрубки | 1/2" |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Установка | вертикальна/горизонтальна |
| Функції | Захист від перегрівання |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 199 ₴









