Водонагрівач TIKI TG80NPrime80V9 TG80NPRIME80V9_TIKIВодонагрівач TIKI TG80NPrime80V9
8 000 ₴
7 749 ₴
- В наявності
- Код: RC_TG80NPRIME80V9_TIKI
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Gorenje TG80NPrime80V9 є потужною моделлю, яка забезпечує швидке та ефективне нагрівання води, що достатньо для задоволення потреб сім'ї з кількома людьми. Це ідеальне поєднання компактності, оптимального обсягу, часу нагріву та витрати енергії.
| Код | 700143 | ||||
| Тип | TG 80 N | ||||
| Модель | |||||
| Заяв профіль навантаження | M | ||||
| Клас енергоефективності (1) | C | ||||
| % | 36 | ||||
| Річне споживання електроенергії (AEC) (1) | kWh | 1428 | |||
| Добове споживання електроенергії Qelec_ACC | 6,698 | ||||
| Налаштування температури термостата | "e" / "eco" | ||||
| Значення інтелектуального | 0 | накопичення Vl | 73 | ||
| Змішана вода при 40 °C V40 (2) | l | 92||||
| Одна або кілька точок під'єднання | + | ||||
| Вертикальне встановлення на стіну | + | ||||
| Висота | mm | 781 | |||
| Діаметр | mm | 454 | |||
| 461 | |||||
| Середня толщина ізоляції | mm | 23 | |||
| Під'єднання до мережі | Вага нетто/брутто/з водою | kg | 27/29/107 | ||
| Технічні характеристики | 0,6 (6) / 0,9 (9) | ||||
| Емальована сталь | + | ||||
| Захисний магнієвий анод | Контрольна лампа нагрівального елемента | + | |||
| Термометр | + | ||||
| Ступінь захисту | t|||||
| Електричні параметри | |||||
| Споживана потужність | W | 2000 | |||
| t | t + | ||||
| Номінальний струм | A | 8,7 | |||
| Функціональні характеристики | |||||
| Ct | kWh/24 | 1,32 | |||
| Година нагрівання від 10 до 65 °C | 2h 20min | ||||
| td | |||||
| Розміри упаковки [ШxГxВ] | mm | 488x498x800 | |||
| Індикація перегрівання | Індикатор інтелектуальної роботи | + | |||
| Ступінь захисту | IP 24 | ||||
| Електричні параметри | |||||
| Кількість ел. нагрівачів х потужність | W | 2 x 1000 | |||
| Споживана потужність | W | 2000 | |||
| t + | |||||
| Номінальний струм | A | 8,7 | |||
| Функціональні характеристики | |||||
| Ct | kWh/24 | 1,54 | |||
| Година нагрівання від 10 до 65 °C | 3h 16min | ||||
| td | |||||
| Розміри упаковки [ШxГxВ] | mm | 490x500x1245 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з водою | 107 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 781x454x461 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас енергоспоживання | C |
| Матеріал покриття бака | сталь |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Об'єм місткості для води | 80 л (73 л - об'єм накопичення) |
| Різь вхідного патрубка | 1/2" |
| Різь вихідної патрубки | 1/2" |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Функції | Термометр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 749 ₴


