Кольоровий світлодіодний принтер А3
На базі технології Xerox ConnectKey
Можливість використання ПЗ Y Soft
Принтер: 35 стор/хв; роздільна здатність: 1200х2400 т/д; пам'ять: 2 Гб(стандартно), процесор 1.05 ГГц (двоядерний)
Дуплекс: стандартно;
Жорсткий диск: 320 GB HDD (опц. 497K17740)
Мобільний друк: Apple® AirPrint®, Google Cloud Print™, Xerox®® Print Service (Android™), NFC, Mopria® і Wi-Fi Direct® (опціонально)
Мережеві протоколи: TCP/IP: HTTP/HTTPS, Internet Printing Protocol, LPR/LPD, Raw Socket Printing/Port 9100, IPv4/IPv6, WSD, LDAP, Bonjour®/AirPrint™
Лотки: подачі-520 ар. (max 3250 ар.), прийому-500 ар.
Щільність паперу: 60-256 г/м2.
Мови опису: PCL® 5e/6, PDF, XPS, TIFF, JPEG, HP-GL, Adobe® PostScript® 3™
ОС: Microsoft® Windows® 7, 8, 10; Server 2008 SP2/R2 SP1, Server 2012, Mac OS® 10.11 і вище, Redhat® Enterprise Linux® Citrix, IBM® AIX®, HP-UX®, Oracle® Solaris, Fedora Core, SUSE®
Мережевий інтерфейс: станд. 10/100/1000Base-T Ethernet, Wi-Fi (опціонально 497K16750) NFC
Інтерфейси: High-speed USB 3.0
Wi-Fi 802.11n/ Wi-Fi Direct (опціонально)
Пікове навантаження: до 153 000 стор/міс.
Рекомендоване навантаження: до 10 000 стор/міс.
Тонер картриджі:
106R03769 (5300 стор@5%),
106R03770 (3300 стор@5%),
106R03771 (3300 стор@5%),
106R03772 (3300 стор@5%),
106R03765 (10700 стор@5%),
106R03766 (10100 стор@5%),
106R03767 (10100 стор@5%),
106R03768 (10100 стор@5%),
Драм картридж:
113R00782 (82200 стор@5%)
У комплекті тонер картриджі: чорний ресурс (5,3К стор@5%).; кольорові ресурс (3,3К стор@5%).
USB кабель в комплект не входить.
Рекомендуємо придбати: 2E-W-3169m1.8, AK-300102-030-E, 2E-W-3169m3, AK-300102-018-E, AK-300102-030-S, CU1000cp1.8M-P, CU1000cp3M, F3U154bt1.8M, F3U154bt3M, F3U159B06, KITS-W-006
Додаткова інформація: https://www.office.xerox.com/latest/VCVSS-011.PDF
Додаткова інформація: https://www.office.xerox.com/latest/VCVSS-011.PDF
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.6 |
| Габарити (ШхВхГ), мм | 145 x 195 x 148 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інтерфейс | USB |
| Максимальний діаметр рулону | 90 мм |
| Призначення | касові апарати |
| Швидкість друку | 300 мм/сек |
| Спосіб відділення чека | Авторець паперу |
| Тип друку | прямий лінійний термодрук |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Ширина друку | 80 мм |
- Ціна: 20 335 ₴


