Зволожувач повітря Ardesto USH-M-BTN-4L-W білий
Опис
Ультразвуковий зволожувач повітря з механічним регулюванням інтенсивності випаровування, безшумною роботою, резервуаром на 4 літри, та ергономічною конструкцією з верхнім заливом води.
Ультразвуковий зволожувач повітря ARDESTO USH-M-BTN-4L-W
- Верхня затока, простота і зручність у використанні;
- Велика продуктивність по зволоженню 300 мл/год;
- Оптимальний об'єм резервуару 4.0 л
- Бесперервна робота до 10 годин;
- Механічне керування рівня вологості
- Автоматичне вимкнення при порожньому баку;
- Безшумна робота для комфортного використання під час сну і відпочинку.
| Об'єм резервуару | л | 4,0 |
| Зволоження | мл/годину | 300 |
| Рівень шуму | дБ (максимум) | менше 38 дБ |
| Напруга | В | 220-240 |
| Частота струму | Гц | 50 |
| Споживання електроенергії (холодна пара) | Вт | 28 |
| Рекомендована площа застосування | м² | до 40 |
| Габарити виробу (висота х ширина х глибина) | мм | 370х160х160 |
| Вага | кг | 1,2 |
| Розмір коробки (висота х ширина х глибина) | мм | 405х195х195 |
| Вага брутто | кг | 1,35 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 370 х 160 х 160 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Безшумна робота/під час сну та відпочинку |
| Місткість резервуара для води | 4 л |
| Метод зволоження | Ультразвуковий |
| Потужність | 28 Вт |
| Обладнання | Автоматичне вимкнення/у разі порожнього бака |
| Площа приміщення | 40 кв.м |
| Витрата води | 300 мл/год |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴











