Очисник повітря Cooper&Hunter, 40м2, 250м3/год, 3-шаровий фільтр, 4 режими, іонизатор, таймер, чорний



Опис
Очищувач повітря Cooper & Hunter CH-P25B3I HIMALAYA- відмінна новинка від бренду Cooper & Hunter, завдяки своїм розмірам відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Очищувач відмінно впорається з бактеріями, пилом і шерстю у вашому приміщенні. Очищувач оснащений Nano-silver PP фільтром, який має напилення зі срібла та відмінно впорається з бактеріями, великими частинами пилу та шерсті.Очищувач оснащений тришаровим фільтром і додатковим CH-ion фільтром:
- Іонізатор (CH-Ion filter) генерує негативно заряджені іони (аніони) і освіжає повітря у приміщенні. Аніони зміцнюють нервову і кровоносну системи, покращують діяльність легенів і служать ефективним захистом від респіраторних захворювань (корисні при астмі і пневмонії). Аніони очищують повітря від пилу і диму.
- Nano-silver PP шар з іонами срібла, для знищення бактерій, зупиняє великі частки пилу, шерсті, подовжуючи час експлуатації НЕРА фільтру;
- True 99,97% HEPA filter (HEPA 11): Очищує повітря від часток пилу, пилку та інших алергенів розміром до 0,3 мкм
- Anti-bacteria PET шар: антибактеріальний шар очищує повітря від вірусів, бактерій, плісняви та інших мікроорганізмів, а також збільшує термін експлуатації HEPA фільтру.
- Activated carbon шар: фільтр з активованим вугіллям, для усунення дивного запаху, для фільтрації метану та інших сукупних летких органічних сполук (TVOC).
Чотири швидкості вентилятора: Низька, Середня, Висока і сон;
Індикатор заміни фільтру;
Таймер на вимкнення до 14 годин.
- Іонізатор (CH-Ion filter) генерує негативно заряджені іони (аніони) і освіжає повітря у приміщенні. Аніони зміцнюють нервову і кровоносну системи, покращують діяльність легенів і служать ефективним захистом від респіраторних захворювань (корисні при астмі і пневмонії). Аніони очищують повітря від пилу і диму.
- Nano-silver PP шар з іонами срібла, для знищення бактерій, зупиняє великі частки пилу, шерсті, подовжуючи час експлуатації НЕРА фільтру;
- True 99,97% HEPA filter (HEPA 11): Очищує повітря від часток пилу, пилку та інших алергенів розміром до 0,3 мкм
- Anti-bacteria PET шар: антибактеріальний шар очищує повітря від вірусів, бактерій, плісняви та інших мікроорганізмів, а також збільшує термін експлуатації HEPA фільтру.
- Activated carbon шар: фільтр з активованим вугіллям, для усунення дивного запаху, для фільтрації метану та інших сукупних летких органічних сполук (TVOC).
Чотири швидкості вентилятора: Низька, Середня, Висока і сон;
Індикатор заміни фільтру;
Таймер на вимкнення до 14 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 39.4 х 37 х 21.3 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Метод зволоження | - |
| Потужність | 30 Вт |
| Обладнання | Таймер |
| Площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Нове |
| Тип | Очищувач повітря |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴


