Зволожувач повітря Ardesto USH-M-CNTRTCH-8L-W ультразвуковий, 50м2, 8л, 300мл/г,білий
2 499 ₴
2 441 ₴
- В наявності
- Код: RC_USH-M-CNTRTCH-8L-W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Ультразвуковий зволожувач повітря з LED-дисплеєм, пультом ДК, таймером і датчиком рівня вологості. Має три рівні зволоження: мінімальний, середній і максимальний. Об’єм резервуара великий – 8 л. Передбачено автоматичне вимкнення, коли резервуар стане порожнім. Зволожувач працює безшумно, завдяки чому його можна використовувати під час сну. Пристрій має ергономічну конструкцію та верхнє заливання води.
Ультразвуковий зволожувач повітря ARDESTO USH-M-CNTRTCH-8L-W
- Верхня затока, простота і зручність у використанні;
- Велика продуктивність по зволоженню до 300 мл/год;
- Великий об'єм резервуару 8.0 л
- 3 рівня зволоження (мінімальний, середній, максимальний)
- УФ випромінювання;
- Датчик рівня вологості
- Таймер (1-12 годин)
- Пульт дистанційного керування
- Автоматичне вимкнення при порожньому баку;
- Вимкнення підсвічування дисплею в нічному режимі;
- Безшумна робота для комфортного використання під час сну і відпочинку.
| Об'єм резервуару | л | 8,0 |
| Зволоження | мл/годину | 170 / 250 / 300 мл/ч |
| Рівень шуму | дБ (максимум) | менше 35 дБ |
| Напруга | В | 220-240 |
| Частота струму | Гц | 50 |
| Споживання електроенергії (холодна пара) | Вт | 28 |
| Рекомендована площа застосування | м² | до 46 |
| Габарити виробу (висота х ширина х глибина) | мм | 710х226х226 |
| Вага | кг | 2,2 |
| Розмір коробки (висота х ширина х глибина) | мм | 760х270х270 |
| Вага брутто | кг | 3,2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Габарити | 71 х 22.6 х 22.6 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Автоматичне вимкнення, якщо немає води в резервуарі |
| Місткість резервуара для води | 8 л |
| Кількість режимів потужності | 3-мінімальний, середній, максимальний |
| Метод зволоження | Ультразвуковий |
| Потужність | 28 Вт |
| Площа приміщення | 50 кв.м |
| Витрата води | 170 мл/год 250 мл/год/3000 мл/год |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 441 ₴









