Осушувач повітря промисловий Neo Tools, 950Вт, 250м кв., 400м куб./г, 70л/добу, безперервний злив, LCD дисплей, прогр.часу роботи,
Опис
Осушувач будівельний NEO, 950 Вт - професійний пристрій для видалення вологи з приміщень та прискорення ремонтних робіт. Осушувач характеризується високим ККД та потужністю 950 Вт, що дозволяє використовувати його у складних умовах промислово-будівельних галузей.Осушувач адаптований до багатогодинної роботи
Можливість програмування на чергові 24 години, що забезпечує хорошу організацію та полегшує ремонтні роботи. Дана модель осушувача забезпечує злив 70 літрів води на добу (при температурі 30°С та відносній вологості 80%), має спеціалізований холодоагент R290.
Сітчастий фільтр, що миється
Осушувач оснащений сітчастим фільтром, який захищає пристрій від забруднень з повітря. Використання цього типу рішення не тільки впливає на більшу ефективність інструменту та його тривалішу роботу, але також робить сушарку менш уразливою до пошкоджень - навіть у дуже складних ремонтно-будівельних роботах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага осушника | 40 кг |
| Висота осушувача | 87 см |
| Довжина осушувача | 46 см |
| Комплектація | осушувач ручки колеса гумовий шланг для відведення води |
| Потужність | 950 Вт |
| Ширина осушувача | 54.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Зона осушення | 250 м2 |
| Класс защиты | I |
| Напруга живлення | 220-240 В ~50 Гц |
| Особливості | дисплей LCD, що легко очищається, функція автоматичного розморожування, можливість безперервного зливання відведення води через гумову трубку зручно транспортувати програмування часу роботи до 24 годин |
| Відведення вологи | від 70 літрів на добу |
| Охолоджувальний реагент | R290 |
| Потік повітря | 400 м3/год |
| Програмування часу роботи | до 24 годин |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Рівень звукового тиску (LPA) | 58 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 000 ₴











