Опис
Вітрина CD40DC-S300VE підходить для аптек та інших медичних закладів. Дана модель оснащена електронним керуванням та інформаційним індикатором температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм морозильної камери | 360 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об'єм | 385 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 202.5 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Енергоспоживання | 2.14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 094 ₴




