Опис
На додаток до основних функцій, що забезпечують надійне зберігання, охолодження та провітрювання, холодильники та морозильники SNAIGĖ володіють усіма функціями та особливостями, без яких не може обійтися сучасний холодильник. Холодильники SNAIGĖ не містять речовин, які можуть становити небезпеку для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Загальний об`єм | 120 л |
| Об'єм морозильної камери | 97 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88.5 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Енергоспоживання | 130 кВт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 |
| Колір корпусу | Бордовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 330 ₴






