Опис
Холодильна шафа SNAIGE CD14SM-S3003C стане багатофункціональним доповненням до бару чи магазину. Він ідеально підходить для зберігання алкогольних та неалкогольних напоїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | C |
| Об'єм морозильної камери | 123 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальний об'єм | 130 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Енергоспоживання | 362 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴


