Холодильник Snaige з нижн. мороз., 194.5x60х65, холод.відд.-191л, мороз.відд.-119л, 2дв., A+, ST, білий
FAST FREEZE – відсік для швидкої заморозки
Відсік для швидкої заморозки FAST FREEZE дозволить швидко і правильно заморозити дари літа і осені, а також охолодити напої. У цьому відсіку температура опускається до -18 ⁰C і нижче. Під час заморозки при такій температурі в клітинах продуктів не встигають сформуватися кристали льоду, які руйнують їх зсередини, тому заморожені таким чином харчові продукти зберігають велику частину корисних поживних речовин.
LED-лампи – ефективне освітлення всередині холодильника
Вбудована всередину холодильника LED-лампа прекрасно висвітлює внутрішню частину холодильника, завдяки чому світло потрапляє в усі відсіки. У порівнянні зі звичайними ці лампи більш довговічні, стійкі до вібрації і перепадів температури. LED-лампи економлять до 80% електроенергії, не є джерелом УФ та інфрачервоного випромінювання і не містять ртуті.

Безпечні скляні полиці з металізованої рамою
Полиці із загартованого скла витримують вагу до 25 кг, їх важко розбити і подряпати, але дуже легко мити. Металізовані рами в передній і задній частинах полки не дозволять розлилася рідини капати на нижні полиці. Положення полиць легко можна відрегулювати – поміняти їх висоту або повністю вийняти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 310 л |
| Об'єм морозильної камери | 191 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 194.5 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Енергоспоживання | 223 кВт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 69 |
- Ціна: 22 264 ₴







