Опис
Холодильник LG GW-B509PSAP з технологією Door Cooling+. Технологія Door Cooling+. Інверторний Лінійний Компресор. Складана полиця. Зона свіжості FRESH Balancer та FRESH Converter. Технологія Smart ThinQ™ з керуванням через WiFi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 419 л |
| Об'єм морозильної камери | 384 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Глибина | 67.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Енергоспоживання | 173 кВт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 79 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 500 ₴











