Плита Gorenje GECS6C70XC електрична склокерамічна, 71л, 60x60см, дисплей, програматор, нерж
Опис
Рівномірне пропікання – щоразу. Духовки OptiBake у плитах Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дров'яної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Тепер оновлено форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Тепер страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴











