Варильна поверхня оснащена загартованим склом і двома конфорками з різною потужністю – 1300 та 1800 Вт. Передбачено десять налаштувань потужності, регулювання температури відбувається у межах від 60°С до 240°С, а таймер приготування розраховано до 180 хвилин. За рахунок режиму Boost можна швидко розігріти посуд. Для безпеки передбачено функцію блокування, а також надійний захист від перегріву поверхні та перепадів напруги у електромережі.
Колір: чорний
Дві незалежні індукційні зони для приготування
Контроль потужності нагріву:
• Ліва зона приготування діаметром 190 мм: 200-1800 Вт
• Права зона приготування діаметром 190 мм: 200-1300 Вт
Контроль температури: 60-240 °С
Таймер: 1-180 хв
LED дисплей та сенсорне управління для зручного користування
Функція Boost - технологія інтенсивного нагріву, що забезпечує високу швидкість нагрівання
Високий ступінь безпеки:
• Автоматичне відключення після бездіяльності протягом 2 годин
• Тепловий запобіжник для захисту від перегріву пальників і внутрішньої частини плити
• Захист від перепадів напруги в електромережі
Автоматичне виявлення посуду для приготування на індукції
Діаметр дна посуду 12-26 см
Економія електроенергії і часу приготування
Легкість в догляді та функціональна надійність
Розміри плити: 595 х 355 х 75 мм
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50 Гц
Потужність: 3100 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.10 |
- Ціна: 3 499 ₴








