Плитка настільна Ardesto ICS-B100 індукційна , комф. - 1, 2Вт, управл - сенсор, таймер, чорний




Опис
Індукційна електрична варильна поверхня на одну конфорку з потужністю 2000 Вт, сенсоним управлінням, регулюванням температури та потужності, а також таймером приготування та захистом від перегріву і перепадів напруги.
Опис ARDESTO Індукційна електроплитка ICS-B100 - 1 конфорка 2000 Вт / таймер / сіро-чорна
Потужна та економна
Корпус пристрою зроблено з міцного пластику, а поверхня закрита загартованим склом. Передбачено десять налаштувань потужності, регулювання температури відбувається у межах від 60°С до 240°С, а таймер приготування розраховано до 180 хвилин. Також передбачено надійний захист від перегріву поверхні та перепадів напруги у електромережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.96 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


