Плита Gorenje GECS5C70XA електрична склокерамічна, 70л, 50x60см, дисплей, програматор, нерж
Опис
Склокерамічна електрична плита GECS5C70XA стане улюбленою технікою. Низький клас енергоспоживання робить плиту економічною, а наявність великого об'єму духовки – функціональною. Містка духовка забезпечує професійну якість приготування.Матеріал дверцят – скло, а матеріал панелі управління – фарбована сталь. Корисний об'єм плити складає 70л, а корисний об'єм становить 1,260 см². Дана модель має електронний програматор IconLed, а також втоплені ручки для правильного налаштування режиму работи.
Опис Gorenje Плита GECS5C70XA електрична склокерамічна
-
Simple and efficient defrosting
Gorenje cooker ovens stand out with the efficient defrosting feature that will evenly defrost any deep-frozen item. Simply set the time and leave the rest to the cooker oven!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 594 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴











