Плита Gorenje GEIT5C60WPG електрична індукційна, 70л, 50x60см, дисплей, програматор IconLed, поєднання конфорок, білий
Опис
Плита Gorenje GEIT5C60WPG електрична індукційна, 70л, 50x60см, дисплей, програматор IconLed, поєднання конфорок, білий. Краща піца в окрузі. подібних блюд. Стекло SoftClose: шарнір із плавним закриттям дверцят духового шафи Корисний об'єм: 70 л максимальна площа приготування: 1,260 см Унікальна форма Homemade Сенсорне управління TouchControl Ручки управління: Втоплені ручки Електронний програматор IconLed Сполучення конфорок 4 індукційні зони нагріву Ліва передня конфорка: 18 см, 1.5/2 кВт, Права передня конфорка: конфорка: Ø 18 см, 1.5/2 кВт, Права задня конфорка: Ø нагріву: Освітлення духовки: Освітлення Можливість готувати одночасно на різних рівнях MultiAir: Оптимальна циркуляція гарячого повітря у духовці Класична Милке емальоване деко 1 глибоке емальоване деко Рішітка Каталітична панель на задній стіні висувні телескопічні однорівневі спрямовуючі Очищення парою (AquaClean) Каталітична панель на задній стінці Сертифікат Динамічна система охолодження DC Підвійні скляні дверцята (Compact Door) Споживання: 0.8 кВт (Вентиляційний), 0.98 кВт (Класичний) (шхвхг): 50 × 85 × 59.4 см Вес брутто: 45.5 кг Споживання електроенергії в режимі очікування: 1 Вт Приєднувальна потужність: 10,500 Вт 7 EAN код: 3838782627149
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 594 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 799 ₴











