Плита Gorenje GKS6C70CLI комбінована, 71л, 60x60см, дисплей, газ-контроль, чавун, слонової кістки
Опис
Плита Gorenje GKS6C70CLI комбінована, 71л, 60x60см, дисплей, газ-контроль, чавун, слонової кістки. Чавунні решітки підвищують стійкість і покращують зовнішній вигляд газової варильної поверхні. Завдяки матеріалу, з якого вони виготовлені, ці решітки можуть витримувати високі температури та використовуватися надзвичайно довго. Класичний аналоговий дизайн електронного програмованого таймера — це одна з декоративних особливостей цієї лінії. Він містить годинник і таймер зворотного відліку, який дає змогу програмувати відкладений початок приготування їжі та його завершення. Коли процес приготування завершився, подається звуковий сигнал. Класичний дизайн годинника зі стрілками в золотому оздобленні доповнює дизайн духовки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 899 ₴










