Опис
Плита Gorenje MEKIS6101I електрична індукційна, 71л, 60x60см, дисплей, IconLed, нерж. Тепер
можна насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод надзвичайно інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не вимагає жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному деку з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків м'яса, риби, овочів та заморожених напівфабрикатів, таких як картопля фрі та курячі нагетси.
| Клас енергоспоживання: A | |
| Матеріал панелі управління: Нержавіюча сталь | |
| Колір: Нержавіюча сталь | |
| Колір ручки: Нержавіюча сталь дверцят: Скло | |
| Захисне покриття TouchFree | |
| Класична | |
| Корисний об'єм: 71 л | |
| площа приготування: 1,316 см< | |
| Унікальна форма Homemade | |
| Сенсорне управління TouchControl | |
| Ручки управління: Втоплені ручки | |
| Індукційна варильна поверхня | |
| Поєднання конфорок | |
| 4 індукційні зони нагріву Ліва передня конфорка: Ø 18 см, 1.5/2 кВт, | |
| Права передня конфорка: Ø 14.5 см, 1.2/1.6 кВт, Ліва задня конфорка: | |
| Ø 18 см, 1.5/2 кВт, Права задня конфорка: & Oslash; 21 см, 1.5/2 кВт | |
| Великий об'єм - 71 л | |
| Режими нагріву: | |
| Освітлення духовки: Освітлення | циркуляція гарячого повітря у духовці|
| ExtraSteam | |
| Висувний ящик: Класичний | |
| Мілке емальований деко | |
| Решітка | |
| Частково висувні телескопічні однорівневі спрямовуючі | |
| Очищення парою (AquaClean) | |
| Знімний склопакет | |
| Індикатор залишкового тепла | |
| Підвійні скляні дверцята (Compact Door) | |
| Споживання: 0.81 кВт (Вентиляційний), 0.94 кВт (Класичний) (ШХВХГ): 60 × 85 × 60 см | |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 67.6 × 95.2 × 71.8 см | |
| Вес нетто: 45.7 кг | |
| Вес брутто: 49.1 кг | |
| Споживання електроенергії в режимі очікування: 1 Вт | |
| Шифр приладу: 741218 | |
| EAN код: 3838782649196 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴











