Опис
Плита Gorenje MEKS5141X комбінована, 70л, 50x60см, дисплей, чавун, нерж. Тепер можна насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод дуже інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не вимагає жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати у спеціальному деку з отворами, яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків м'яса, риби, овочів та заморожених напівфабрикатів, таких як картопля фрі та курячі нагетси.
| Клас енергоспоживання: A | |
| Матеріал панелі управління: Нержавіюча сталь | |
| Колір: Нержавіюча сталь | |
| Колір ручки: Нержавіюча сталь дверцят: Скло | |
| Матеріал кришки: Скло | |
| SoftClose: шарнір із плавним закриттям дверцят духового шафи | |
| Корисний об'єм: 70 л | 1,260 см<|
| Унікальна форма Homemade | |
| Ручки управління: Ергономічні перемикачі | |
| Електронний програматор IconLed | |
| Газова варильна поверхня | |
| Кількість решіток: 2 | |
| 1 додаткова конфорка, 1 велика конфорка, 2 стандартні конфорки Ліва | |
| 5.4 см, 1 кВт, Права передня конфорка: & Oslash; 9.9 см, | |
| 3 кВт, Ліва задня конфорка: Ø 7.4 см, 1.9 кВт, Права задня конфорка: & Oslash; | |
| Режими нагріву: | |
| Освітлення духовки: Освітлення | |
| Випікання при 300°C | |
| MultiAir: Оптимальна | |
| ExtraSteam | |
| Висувний шухляда: Класичний | |
| Милке емальований деко | |
| 1 1 глибокий емальований деко | |
| Частково висувні телескопічні однорівневі спрямовуючі | |
| Газ G30/30 | |
| Очищення парою (AquaClean) | |
| SilverMatte охолодження DC | |
| Підвійні скляні дверцята (Compact Door) | |
| Газ-контроль поверхні | |
| Споживання: 0.8 кВт (Вентиляційний), 0.98 кВт | Підключення газу: Природний газ G20/20 |
| тип вилки: AC 230В | |
| Розміри (шхвхг): 50 × 85 × 59.4 см | |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 57.6 × 95.2 × 71.8 см | |
| Вес нетто: 44 кг | |
| Вес брутто: 47.2 кг | |
| Споживання електроенергії в режимі очікування: 0.5 Вт | |
| Шифр приладу: 740612 | |
| EAN код: 3838782622175 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 594 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 199 ₴











