Плита Gorenje GEIT6E62BPG електрична індукційна, 64л, 60x60см, дисплей, сенсорне упр, піроліз, чорний
Опис
Рівномірне пропікання – щоразу. Духовки OptiBake у плитах Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їх візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дров'яної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Тепер оновлено форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Тепер страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.
| Клас енергоспоживання: A |
| Матеріал панелі управління: Скло |
| Колір: Матовий чорний |
| Колір ручки: Чорний |
| SoftClose: шарнір із плавним закриттям дверцят духового шафи |
| Корисний об'єм: 64 л |
| максимальна площа приготування: 1,260 см Homemade |
| Сенсорне управління TouchControl |
| Ручки управління: Втоплені ручки |
| IconLed |
| Індукційна варильна поверхня конфорок |
| 4 індукційні зони нагріву Ліва передня конфорка: Ø 18 см, 1.5/2 кВт, |
| Права передня конфорка: Ø 14.5 см, 1.2/1.6 кВт, Ліва задня конфорка: |
| Ø 18 см, 1.5/2 кВт, Права задня конфорка: & Oslash; 21 см, 1.5/2 кВт |
| Великий об'єм - 64 л |
| Режими нагріву: |
| Освітлення духовки: Освітлення | рівнях
| Випікання при 300°C |
| MultiAir: Оптимальна циркуляція гарячого повітря у духовці |
| Для руху> |
| Милке емальоване деко |
| 1 глибоке емальоване деко |
| Решітка |
| скопічне | однорівневі спрямовуючі
| Піролітичне очищення |
| Знімний склопакет |
| SilverMatte |
| Індикатор залишкового тепла блокування дверей |
| Динамічна система охолодження DC |
| 4 стекла з підвійним тепловідбиваючим покриттям (UltraCoolDoorQuadro) |
| Споживання: 0.78 кВт (Класичний) |
| Розміри (шхвхг): 60 × 85 × 59.4 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 67.6 × 95.2 × 71.8 см |
| Вес нетто: 56 кг |
| Вес брутто: 59.4 кг |
| Споживання електроенергії в режимі очікування: 1 Вт |
| Шифр приладу: 740990 |
| EAN код: 3838782637773 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 64 л |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 999 ₴











