Посудомийна машина Gorenje GS520E15W, 9компл., A++, 45см, дисплей, 2 кошика, AquaStop, білий




17 000 ₴
16 619 ₴
- В наявності
- Код: RC_GS520E15W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Посудомийна машина Gorenje GS520E15W вузька модель білого кольору. Верхній кошик регулюється за висотою для зручного розміщення посуду різних розмірів. Захист від протікання AquaStop запобігає затопленню в кімнаті, зберігаючи меблі та іншу техніку. Звуковий сигнал після завершення циклу підвищує зручність експлуатації.3 В 1
Завдяки зручній функції "3 в 1" ваша посудомийна машина автоматично регулює цикл миття для використання таблеток 3 в 1 і не використовує ополіскувач. У разі використання порошкового чи гелевого мийного засобу, ополіскувач застосовується для забезпечення оптимальних результатів миття і блиску посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варіант установки | Окремо стоїть |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість програм мийки | 5 |
| Максимальне завантаження | 9 комплектів |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 619 ₴


