Сушильна машина Candy CSOEC8TE-S конденсаційна, 8кг, B, 58,5см, дисплей, Wi-Fi + Bluetooth, білий

WOOLMARK
Не хвилюйтесь про ризик псування або деформацію ваших вовняних речей: ваша сушильна машина знає як поводитися із вовняними та делікатними тканинами найкращим чином. Завдяки спеціальним рухам барабану та точному температурному контролю, сушарка знає як висушити вовну та делікатні тканини без жодного ризику розпушування та псування. Найкращий захист гарантовано. Схвалено компанією Woolmark.
Життя в стилі «смарт»
Завдяки повній сумісності з Wi-Fi та застосунком simply-Fi, ви отримуєте доступ до численних інтелектуальних функцій, як-от дистанційне керування, додаткові цикли, поради щодо сушіння та діагностика.
ГОДІ МАРНУВАТИ ЧАС
Завдяки функції «Відкладений запуск» (Start Delay), цикл сушіння можна розпочати із затримкою до 24 годин: відкладіть його на ніч, щоб заощадити на електриці, чи запрограмуйте, як вам зручно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального люка | 380 мм |
| Кількість програм сушіння | 16 |
| Об'єм бака для конденсату | 5 мл |
| Об'єм барабану | 125 л |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 |
- Ціна: 17 199 ₴


