Опис
Тип сушіння: конденсаційна; Завантаження: 7 кг; Розмір: повнорозмірна; Об'єм барабана: 78.5 л; Клас енергоспоживання: A+; Форма дверцят: кругла зі склом; Діаметр завантажувального люка: 38 см; Об'єм бака конденсату: 5 л; Кількість програм сушіння: 15; Рівень шуму: 67 дБ; Колір: білий; Габаріті (ВхШхГ): 85 х 60 х 46,5;
Технічні характеристики Candy RO4H7A1TCEX-S:
Основні параметри
| Тип сушіння | конденсаційна | |
| Розмір | повнорозмірна | 7 кг |
| Обсяг барабана | 78.5 л | |
| Клас енергоспоживання | A+ | Діаметр завантажувального люка | 38 см |
| Обсяг бака конденсату | 5 л | |
| Таймер відстрочки старту | "img alt=" ч). | |
| Кількість програм сушіння | 15 +1 | |
| Захист від дітей | ||
| src=""/> | ||
| Рівень шуму | 67 дБ | |
| Колір | білий | |
| Габарити (ВxШxГ ) см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального люка | 380 мм |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Об'єм бака для конденсату | 5 мл |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм барабана | 78.5 |
| Енергоспоживання | 1.2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴





