Опис
Варильна поверхня Cata електрична склокерамічна, 60см, TN 604, чорний.
Основні
| Пристрій | варильна поверхня |
| Тип поверхні | електрична |
| Оформлення | округла |
| Управління | сенсорне /з акустичним попередженням |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Напруга | 220 В |
Функції
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Особливості | 9 рівнів потужності |
| загальна потужність: /6 кВт |
Зони нагріву
| Передня ліва | 1.2 кВт /ø140 мм |
| Задня ліва | 1.8 кВт /ø180 мм |
| Передня права | 1.8 кВТ /ø180 мм |
| Задня права | 1.2 кВт /ø140 мм |
Додатково
| Безпека | індикатор залишкового тепла |
| автоматичне захисне вимкнення | |
| запобіжник | |
| захист від пролитої води |
Фізичні
| Колір | чорний |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | індикатор залишкового тепла |
| Заднє право | 1,2 кВт/ø140 мм |
| Задня ліва | 1,8 кВт/ø180 мм |
| Обсяг | 0,0334 м3 л |
| Особливості | 9 рівнів потужності |
| Оформлення | округле |
| Передня ліва | 1,2 кВт/ø140 мм |
| Передня права | 1,8 кВт/ø180 мм |
| Тип електричних нагрівачів | електрична |
| Пристрій | варильна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴



