Опис
CATA досягла лідируючих позицій на ринку внутрішнього видобутку завдяки великій здатності до інновацій та здатності передбачати потреби ринку. Широкий асортимент продукції включає витяжки, витяжки та декоративні ковпаки, електроопалювальні, вентиляційні та сушильні прилади. Штаб-квартира компанії знаходиться в провінції Барселона і постійно розширюється на міжнародному ринку. За останні роки компанія відчула значне зростання як на іспанському, так і на міжнародному ринках завдяки відмінній якості та високому рівню конкурентоспроможності всієї продукції.
Технічні характеристики Cata Варильна поверхня індукційна, 60см, INSB 6004 BK, чорний:
Основні параметри
| Пристрій | варильна поверхня |
| Тип поверхні | індукційна |
| Оформлення | передній скіс |
| Управління | слайдерне /незалежний слайдер для кожної зони |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхГ) | 59х52 см |
| Розміри для вбудовування (ШхГ) | 590х520 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | індикатор залишкового тепла |
| Габарити | 59х52 см |
| Заднє право | 200 мм /1,8 кВт / 2,3 кВт пускова |
| Задня ліва | 185 мм/1,2 кВт/1,5 кВт пускова |
| Обсяг | 0,0482 м3 л |
| Особливості | звуковий сигнал/таймера |
| Оформлення | передний скос |
| Передня ліва | 225 мм /2,3 кВт/2,6 кВт пускова |
| Передня права | 185 мм/1,2 кВт/1,5 кВт пускова |
| Розміри для вбудовування | 590х520 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 799 ₴


