Духова шафа Electrolux електрична, 65л, A, дисплей, конвекція, нерж
Опис
У духовій шафі 600 SurroundCook Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека. Рівномірне готування з функцією Multilevel. Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Швеція |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 593 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 899 ₴











