Духова шафа Gorenje BPSA6747DGWI електрична, 77л, A+
Опис
Духова шафа Gorenje BPSA6747DGWI електрична, 77л, A+, пара, дисплей, готування на різних рівнях, піроліз, чорний. Духовки Gorenje добре відомі своєю інноваційною закругленою камерою, яка вже багато років є їхньою відмінністю. Форма HomeMade була натхненна традиційними дров'яними печами та забезпечує кращу циркуляцію повітря порівняно з конкурентами. Тепер форма HomeMade була повністю перероблена, а потік повітря покращено завдяки новій конструкції нагрівача та покращеному розташуванню вентиляційних отворів. Це забезпечує стабільну температуру у всій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 590 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 179 ₴








