Опис
Тип витяжки: нахилена; Тип монтажу: настінний; Оформлення: навісна (під кутом); Тип приладу: циркуляційний/проточний; Режим очищення повітря: відведення повітря, рециркуляція; Потужність: 284 Вт; Продуктивність: 570 м3/год; Кількість швидкостей: 3;
Технічні характеристики Gorenje WHI643ORA [WHI643ORA-B]:
Основні параметри
| Тип витяжки | нахилена |
| Тип монтажу | настінний |
| Оформлення | навісна (під кутом) |
| Тип фільтра повітря | циркуляційний/проточний |
| Продуктивність | 570 м3/год / 740 м3/год PowerBoost 2 |
| Потужність | 284 Вт підключення |
| Режим повітроочищення | відведення повітря |
| рециркуляція | |
| Максимальний рівень шуму | 59 дБ |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Ширина | 60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 570 куб.м/год |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 284 Вт |
| Фільтр | вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 699 ₴
![Витяжка Gorenje WHI643ORA [WHI643ORA-B]](https://images.prom.ua/4434941021_w640_h640_vityazhka-gorenje-whi643ora.jpg)
![Витяжка Gorenje WHI643ORA [WHI643ORA-B], фото 2](https://images.prom.ua/4434939754_w40_h40_vityazhka-gorenje-whi643ora.jpg)
![Витяжка Gorenje WHI643ORA [WHI643ORA-B]](https://images.prom.ua/4434941021_vityazhka-gorenje-whi643ora.jpg)
