Опис
Телескопічна витяжка, з шириною 60 см з нержавіючої сталі. Функціональна телескопічна витяжка з прямокутними пропорціями призначена для вбудовування в підвісну шафу. Пристрій виробляє очищення повітряних потоків в двох режимах роботи - відвід і циркуляція. За допомогою електронного управління (Soft Touch) здійснюється управління настройками витяжки.
Технічні характеристики Franke Maxima FTC 626 XSL:
Основні параметри
| Тип витяжки | вбудована |
| Тип монтажу | настінний |
| Оформлення | з висувною панеллю |
| Продуктивність | 1253 м3/год |
| Потужність | 135 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 71 дБ |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Ширина | 60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 1253 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 580 ₴


