Опис
Витяжка Cata похила, 60см, 900м3г, VALTO 600 XGBK, чорний. нахилу Продуктивність 900 м3/рік (макс. при вільному відводі повітря) Можливість 100 Вт (макс.) 61 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Кутова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 400 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Максимальна висота | 530 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 470 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм/125 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Обсяг | 0,1463 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 900 куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴



