Витяжка Cata вбудована, 50см, 1394м3год, GL 45 X, нерж

Опис
Витяжка Cata вбудована, 50см, 820м3г, GL 45 X, нерж.
Технічні характеристики Cata Витяжка вбудовувана, 50см, 820м3г, GL 45 X, нерж:
Основні параметри
| Тип витяжки | вбудована | вбудована |
| Продуктивність | 1394 м3/рік (макс. при вільному відводі повітря) | |
| Потужність | 280 Вт (макс.) | t65 дБ |
| Ширина | 49.2 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 492 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Максимальна висота | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс | 28 см |
| Висота (мін | 28 см |
| Тиск | 470 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм/125 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас енергоспоживання | A |
| Обсяг | 0,0643 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 820 куб |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 819 ₴


