Опис
Витяжка Cata похила, 90см, 1000м3г, JUNO 900 XGWH, білий. Сенсорна панель керування з цифровим дисплеєм, автоматичним таймером вимкнення та індикатором очищення фільтрів. 6 рівнів екстракції, 5+1 ТУРБО. Потужність витяжки (згідно з UNE/EN 61591): 575 м3/год - 170 м3/год. Максимальна витрата повітря (вільний вихід): 1000 м3/година. Звукова потужність (Reg.(EU) nº65/2014): 44dB(A), максимум: 61dB(A). Безщітковий двигун. Ультра безшумний. Найбільше споживання енергії – 110 Вт. Високоефективне світлодіодне освітлення, регульована інтенсивність. Проста в установці система. Фільтри, які можна мити у посудомийній машині. Оздоблення із чорного/білого скла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Кутова |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 380 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Максимальна висота | 520 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 315 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм /125 мм |
| Додатковий сервіс | безщітковий двигун |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Обсяг | 0,1976 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 600 ₴



