Опис
CATA досягла лідируючих позицій на ринку внутрішнього видобутку завдяки великій здатності до інновацій та здатності передбачати потреби ринку. Широкий асортимент включає витяжки, витяжки та декоративні ковпаки, електроопалювальні, вентиляційні та сушильні прилади. Штаб-квартира компанії знаходиться у Барселоні та постійно розширюється на міжнародному ринку. За останні роки компанія зазнала значного зростання як на іспанському, так і на міжнародному ринках, завдяки відмінній якості та високому рівню конкурентоспроможності всієї продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Кутова |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.05 кг |
| Глибина | 220 мм |
| Максимальна висота | 520 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс | 112 см |
| Висота (мін | 82 см |
| Тиск | 315 Па (575 за інтенсивної швидкості ТУРБО) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм / 125 |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас гідродинамічної ефективності | A |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності фільтрації жирів | E |
| Обсяг | 0,1363 м3 л |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 385 м3/год/570 м3/год за інтенсивної швидкості ТУРБО |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 170 м³/год |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴


