Опис
CATA досягла лідируючих позицій на ринку внутрішнього видобутку завдяки великій здатності до інновацій та здатності передбачати потреби ринку. Широкий асортимент включає витяжки, витяжки та декоративні ковпаки, електроопалювальні, вентиляційні та сушильні прилади. Штаб-квартира компанії знаходиться у Барселоні та постійно розширюється на міжнародному ринку. За останні роки компанія зазнала значного зростання як на іспанському, так і на міжнародному ринках, завдяки відмінній якості та високому рівню конкурентоспроможності всієї продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Кутова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Глибина | 400 мм |
| Максимальна висота | 520 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Споживана потужність | 123 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс | 112 см |
| Висота (мін | 82 см |
| Тиск | 200 Па (макс,) |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас ефективності освітлення | G |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Обсяг | 0,1363 м3 л |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 400 м3/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 210 м³/год |
| Продуктивність витяжки | 620 куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴


