Посудомийна машина Gorenje GV673C62 вбудовувана, 16компл., A+++, 60см, інвертор,Wi-Fi, сенсорн.упр, 3и кошики, білий
Опис
Посудомийна машина Gorenje GV673C62 вбудована, 16компл., A+++, 60см, інвертор, Wi-Fi, сенсорн.упр, 3 кошика, білий. У посудомийних машинах Gorenje UltraClean вистачить місця для посуду. Три кошики дозволяють мити до 16 столових комплектів одночасно. Повністю налаштований внутрішній простір вміщує посуд будь-якого розміру та форми. Користуватися машиною легко та зручно, а результати миття блискучі. Тепер можна влаштувати грандіозну вечірку! Неймовірно швидке сушіння при низькому споживанні енергії. Наприкінці циклу миття дверцят посудомийної машини автоматично відкривається і випускає пару, що накопичилася. В машину надходить свіже повітря, забезпечуючи повне висихання навіть пластикового посуду.
| Клас енергоспоживання: A+++ | |
| Максимальна температура подачі води: 70 °C | |
| Двигун: Інверторний двигун PowerDrive | |
| Вибір програм | |
| Управління: Сенсорне управління TouchControl | |
| Світлодіодний LED індикатор ходу програми | |
| Сенсор рівня: | Температура миття: 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70 °C |
| Тестова програма: 2 | |
| 10 стандартних комплектів посуд | я|
| Автоматична програма | |
| Програма SpeedWash | |
| TotalDry - автоматичне відкриття дверей | |
| Програма "Самоочищення" | 1|
| Вибір програм | |
| Індикатор закінчення миття: Звуковий індикатор закінчення роботи | |
| Індикатор часу, що залишився до завершення миття на панелі | |
| Установка панелі дверцят: Додатково можливо | |
| Відстрочка старту до 24 годин | |
| Кількість кошиків: 3 | |
| Регулювання висоти верхньої | |
| Кількість рівнів розприскування води: 5 | |
| Кількість розбризкувачів: 3 | |
| Самоочисний фільтр | |
| Слайдерні дверцята | |
| Верхній лоток: Роздільні та знімні кошики у верхньому лотку; з | |
| телескопічними спрямовувачами; Ручка; Ручка з логотипом із | |
| нержавіючої сталі; знімний; Без логотипу | |
| Захист від переливу: Повний AquaStop | |
| Сервісна діагностика | |
| Робоча камера з нержавіючої сталі | |
| Споживання електроенергії: 0.76 кВт | |
| Споживання води на рік (л): 2,688 л | |
| Уровень шуму: 39 дБ(А) | |
| Матеріал розбризкувача: Пластик | |
| Напруга (В): 220-240 V | |
| Розміри (шхвхг): 59.8 × 81.6 × 55.5 см | |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 64 × 88 × 66.5 см | |
| Розміри ніші (ШхВхГ): 60 × 82 × 55.5 см | |
| Вес нетто: 33 кг | |
| Вес брутто: 35 кг | |
| Приєднувальна потужність: 1,900 Вт | |
| Шифр приладу: 739639 | |
| EAN код: 3838782632532 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження | 16 комплектів |
| Стан | Новий |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 820 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 555 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 9.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 |
| Габарити (ВxШxГ) | 81.6х59.8х55.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴











