Опис
Тип: холодильник з морозильником; Клас енергоспоживання: A++; Кількість камер: 2 шт; Об'єм холодильної камери: 195 л; Об'єм морозильної камери: 80 л; Загальний об'єм: 277 л; Функціональні можливості: індикатор закриття дверцят, перестановка дверцят, антибактеріальний захист, вентилятор, світлодіодне освітлення; Колір: білий; Габарити (ВхШхГ): 177х54х54.5; Розміри для вбудовування (ВхШхГ): 177.6x56x56;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 277 л |
| Об'єм морозильної камери | 80 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 19 годин |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/добу |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 1776 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 199 ₴






