Опис
Напруга/фази - 220В/1
Паливо – бензин
Стартер – ручний
Обмотка - мідь
Номінальна потужність – 2 кВт
Максимальна потужність – 2,2 кВт
Клас ізоляції/ступінь захисту - F/IP23
Виходи/розетки - 1*16A 2P
Частота змінного струму – 50Гц
Коефіцент потужності – 1,0
Тип двигуна - повітряне охолодження, 4-х тактний, 1-циліндр
Модель - 168F-1
Об`єм двигуна - 196м3
Об`єм паливного бака - 15л
Потужність двигуна - 6,5 кВт.
Об`єм олії - 0,6л
Споживання палива -360г/кВт.
Рівень шуму – 67Дб
Час роботи – 12ч
Вихід постійної напруги - НІ
Датчик низького рівня масла - Так
Дисплей - 3 в одному (напруга, струм, лічильник мотогодин)
Штепсельна вилка - Так
Колеса/РУКОЯДКИ - Ні
Розмір - 605*445*450мм
Маса - 40кг
Паливо – бензин
Стартер – ручний
Обмотка - мідь
Номінальна потужність – 2 кВт
Максимальна потужність – 2,2 кВт
Клас ізоляції/ступінь захисту - F/IP23
Виходи/розетки - 1*16A 2P
Частота змінного струму – 50Гц
Коефіцент потужності – 1,0
Тип двигуна - повітряне охолодження, 4-х тактний, 1-циліндр
Модель - 168F-1
Об`єм двигуна - 196м3
Об`єм паливного бака - 15л
Потужність двигуна - 6,5 кВт.
Об`єм олії - 0,6л
Споживання палива -360г/кВт.
Рівень шуму – 67Дб
Час роботи – 12ч
Вихід постійної напруги - НІ
Датчик низького рівня масла - Так
Дисплей - 3 в одному (напруга, струм, лічильник мотогодин)
Штепсельна вилка - Так
Колеса/РУКОЯДКИ - Ні
Розмір - 605*445*450мм
Маса - 40кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Эквивес |
| Країна виробник | Україна |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | 168F-1 |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 67 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴


