Опис
Універсальна опорна стійка для здвоєного монітора розміром до 69 см (27") з кріпленням затискачами. Універсальна опорна стійка монітора забезпечує гнучке позиціонування Ваших моніторів на робочому місці та можливість просто змінювати їх нахил та поворот у горизонтальній та вертикальній площині. Дозволяє легко адаптувати для Вас висоту розташування монітора. Універсальна опорна стійка забезпечує можливість встановлення світлодіодних, РК-моніторів усіх марок. При виборі відповідної опорної стійки слід враховувати лише розмір VESA, а також вагу Ваших моніторів.
Основні
| Тип | кріплення для монітора |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Мінімальна діагональ | 15" |
| Максимальна діагональ | 27 " |
| Максимальне навантаження | 16 кг |
| Регулювання | нахил |
| поворот | |
| Кут повороту | 360 ° |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| 100x100 мм |
Фізичні
| Розміри ( ШхВхГ ) | 726 x 450 x 35 мм |
| Вага | 5 кг |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 16 кг |
| Призначення | Для моніторів |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 40" |
| Мінімальна діагональ | 10" |
| Розміри (ШхВхГ) | 237 x 356 x 38 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм |
| Тип | настінний кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 780 ₴





