- професійна зварювальна маска для всіх видів зварювання будь-якої складності, з фільтром автоматичного затемнення;
- підвищений комфорт роботи завдяки збільшеному оглядовому вікну 100х59,5 мм із чотирма датчиками, з функцією тестування світлофільтру;
- миттєве затемнення забезпечує максимальну безпеку працівника;
- проста самостійна заміна двох джерел живлення за необхідності;
- точний регулятор рівня затемнення розташований на зовнішній стороні корпусу, що дозволяє не знімаючи маску підлаштуватися під конкретне завдання.
Маска зварювальника Machtz MWH-4/306 PRO (11075)
Опис
Опис моделі Machtz MWH-4/306 PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.9 кг |
| Час повернення в світле положення | 10 мс |
| Час спрацьовування | 0.03 мс |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 4 |
| Живлення маски | Акумулятор |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 10 мм |
| Довжина світлофільтру | 133 мм |
| Ширина світлофільтру | 114 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 100 мм |
| Ширина оглядового вікна | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Маска; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| З підсвіткою | з підсвіткою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴










