Опис
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, що підходить саме вам.
Технічні характеристики Hansgrohe Мийка кухонна S51, граніт, квадрат, без крила, 560х510х190мм, чаша - 1, накладна, S510-F450, чорний графіт:
Основні параметри
| Тип монтажу | модуль на стільницю |
| Форма | квадратна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 540x490 мм |
| Матеріал корпуса | SilicaTec |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.66 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри врізного отвору | 540x490 мм |
| Розміри мийки | 560х510 мм |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 360 ₴





