Мийка кухонна Franke Malta, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х435х200мм, чаша - 1, накладна, BSG 611-78, онікс


Опис
Malta BSG 611-78 - врізна кухонна мийка розміром 780х435 мм. Має одну чашу розміром 390 x 355 x 200 мм і крило для сушки посуду. Матеріал - фраграніт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 12.9 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри врізного отвору | 760x415 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 350x430x180 |
| Розміри робочої поверхні | 780х435 мм |
| Колір | Онікс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 620 ₴


