Мийка кухонна Franke Armonia, нерж.сталь, прямокутник, без крила, 420х500х190мм, чаша - 1, накладна, AMX 610, нерж поліров.

Опис
Franke Armonia AMX 610 врізна прямокутна кухонна мийка має надзвичайно широку чашу, яка дозволяє легко мити великі кухонні приладдя, такі як деко або решітку для гриля. Висока функціональність досягається завдяки глибокій чаші в 21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 390x355x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 420x500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 870 ₴


