Опис
Franke BASIS BFG 611-62 - врізна прямокутна мийка розміром 620х500 мм з однією чашею (340х420x200 мм) і крилом для посуду. Матеріал поверхні - фраграніт. Доступні різні колірні варіанти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 12.44 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри врізного отвору | 600х480 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х355x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 620х500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 340 ₴
![Мийка кухонна Franke BASIS BFG 611-62 [114.0565.090], фото 1](https://images.prom.ua/4466983239_w640_h640_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke BASIS BFG 611-62 [114.0565.090], фото 2](https://images.prom.ua/4466983240_w40_h40_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke BASIS BFG 611-62 [114.0565.090], фото 3](https://images.prom.ua/4466975569_w40_h40_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke BASIS BFG 611-62 [114.0565.090]](https://images.prom.ua/4466983239_mijka-kuhonna-franke.jpg)
