Мийка кухонна Franke Urban, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х220мм, чаша - 1, накладна, UBG 611-78 XL , сахара

Опис
Коландер – корисний аксесуар для кухонного миття, який зробить її ще зручнішою та функціональнішою. За формою нагадує чашу з численними отворами в донній частині або друшляк. У ньому зручно промивати овочі, розморожувати продукти, сушити столові прилади.
| Модель UBG 611-78 XL | |
| Призначення кухонна мийка | |
| Технологія Sanitized® | |
| Розмір чаші 49 | Глибина чаші 220 мм |
| Розмір мийки 780х500 мм | |
| КоландерКоландер - корисний аксесуар для кухонної мийки, який зробить її ще більш зручною та функціональною. За формою нагадує чашу з чисельними відвірами у донній частині або дуршлаг. У ньому зручно промивати овочі, розморожувати продукти, сушити столові прилади. так | |
| Матеріал мийки Fragranit+ | |
| Відвір під дозатор під замовлення | |
| Відвір під змішувач під замовлення | |
| Крило ліворуч/право | Клапан-автомат немає |
| Матеріал композит | |
| Комплектація з сифоном |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 15.76 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 41x41x16 см |
| Розміри робочої поверхні | 780х500 мм |
| Колір | Цукор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 607 ₴


