Мийка кухонна Franke Aton, нерж.сталь, прямокутник, без крила, 510х430х180мм, чаша - 1, накладна, ANX 110-48, нерж поліров.

8 530 ₴
8 119 ₴
- В наявності
- Код: RC_122.0204.649
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Franke Aton ANX 110-48 прямокутна мийка з однією чашею, з нержавіючої полірованої сталі. Класична кухонна мийка має прямокутну форму із закругленими кутами. Мийка з ударопрочної нержавіючої сталі встановлюється під стільницю. Вона гармонійно впишеться в класичний або сучасний інтер'єр кухні, ідеально поєднуючись з хромованим змішувачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 4.24 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 42.5x49x22 см |
| Розміри робочої поверхні | 509 x 429 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 119 ₴


