Опис
Мийки з тектонайта виготовляють шляхом пресування під тиском 600 тонн і температурі 160⁰C. Будучи ексклюзивним матеріалом для Franke, Тектонайт надає величезну перевагу в сфері застосування синтетичних матеріалів. Завдяки її унікальній текстурі і приголомшливому, схожому на граніт зовнішньому вигляду, композитні мийки з Tectonite® доступні в різних мінімалістичний варіантах виконання і кольору. Корисно знати: Тектонайт може на 100% використовуватися в якості вторинної сировини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 8.68 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Тектонайт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 350x432x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 780х500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 940 ₴
![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 1](https://images.prom.ua/4466984483_w640_h640_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 2](https://images.prom.ua/4466984484_w40_h40_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 3](https://images.prom.ua/4466975579_w40_h40_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 4](https://images.prom.ua/4466975576_w40_h40_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338]](https://images.prom.ua/4466984483_mijka-kuhonna-franke.jpg)
